• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • Beşköprü mah. Kosava sok. No: 39 SERDİVAN / SAKARYA
    • www.beskopruspor.org bilgi@beskopruspor.org

Basında Beşköprü Spor

SERDİVAN BELEDİYE BAŞKANI YUSUF ALEMDAR'I KONUK ETTİK 27 ŞUBAT 2019

Şehrimizin Futbol camiasına heyecan getiren ve Türkiye Futbol federasyonuna yapılan başvuru sonucu kurulum aşaması gerçekleşen Beşköprü Spor Kulübü, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ı ağırladı.
2019/03/2019-03-01-17-38-26.jpg

BEŞKÖPRÜ SPOR,YUSUF ALEMDAR'I AĞIRLADI

Ziyarette, Beşköprü Spor Kulübü Başkanı Kenan AKÇAY yaptığı açıklamada;
“ 38 kişilik Yönetim Kurulu adına, Bizleri ziyaret eden Yusuf Alemdar Başkanımıza teşekkür ediyoruz. 38 kişilik yönetim kurulumuzun amacı, sadece gençlerimize ve çocuklarımıza hizmet etmektir. Kulübümüzde siyaset asla konuşulmamaktadır. Bizim kapımız her siyasi partiye açıktır.Sakarya’nın en hızlı büyüyen ve 13 bin kişiyi aşan bir mahalle olan Beşköprümüze, çok şükür ki Spor kulübümüzü kazandırdık. Malum şu an seçim dönemindeyiz ve bizim kapımız tüm partilere ve adaylara açıktır. İlk toplantımızı mevcut Başkan olan sayın Yusuf Alemdar ile yapmak istedik. Kendisine katıldığı için tekrar teşekkür ediyoruz. 6 mart Çarşamba akşamı da İyi Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Dr. Cihan KOLİP bey ile toplantımız olacaktır. Yine Önümüzdeki günlerde Akparti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Ekrem YÜCE ve Chp Serdivan Belediye Başkan Adayı Zafer KAZAN bey ile diğer Adayları da aramızda görmekten Beşköprü spor kulübü adına şeref duyacağımız belirtmek istiyorum.
Biz kulüp olarak daha öncesinde de Yusuf Başkana ilettiğimiz gibi, acil olarak  bir saha ihtiyacımız vardır. Ayrıca yine hem Kulübümüzün hemde gençlerimizin toplanma amacıyla kullanılacağı bir lokal ihtiyacımız vardır. Yusuf Başkanın da bu konuya çok sıcak baktığını ve destek olacağını biliyor ve yerel seçimlerin, Milletimiz adına ve Yusuf Başkan ile tüm Adaylarımız adına hayırlara vesile olmasını dileyerek sözü Yusuf başkan’a  bırakıyorum” dedi.
Daha sonra söz alan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar:
“ İlk önce Beşköprü mahallemizde önemli bir eksikliği giderdiğiniz için 38 kişilik Yönetim Kuruluna ve mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum. Beşköprü mahallesin de, çocuklarımız ve gençlerimizin Spor Kulübüne çok ihtiyacı vardı ve bu sebeple çok önemli bir yükün altına girdiğinizi ifade edeyim. Siz bu yükün altına girerken Belediye Olarak bu yükü bir nebzede olsa hafifletmek bizim zaten görevimizdir. Kurulum aşamasında, Beşköprü Spor Kulübü Yönetim Kurulu, belediyemizi ziyaret etmiş ve proje hakkında bizede bilgi paylaşımı yapmıştı. Çok güzel bir Proje olmuş, hazırlayanların emeklerine sağlık. Ben burada hepinizin huzurunda eğer tekrar bu göreve layık görülürsem, Futbol Sahanızı en geç Mayıs ayının sonuna kadar yetiştireceğimizin sözünü veriyorum. Lokal binanızın da ihale süreci ile beraber en kısa sürede başlayacağını ifade etmek istiyorum. Ama futbol sahasının aciliyetinin bilgisine sahibim ve onu Mayıs ayı sonuna kadar kesinlikle bitireceğimizi tekrar ifade ediyorum. Zaten Beşköprü’nün acil bir ihtiyacıdır. Bana bu imkanı verdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederek, seçim sürecinin adaylara ve Milletimize hayırlı olmasını diliyorum. “
diyerek açıklamada bulundu. Toplantı, Yusuf Alemdar’a hediye edilen Beşköprü Spor Kulübünün forması takdimi ile son buldu.

BEŞKÖPRÜ SPOR KULÜBÜ SERDİVAN BELEDİYE BAŞKANIN ZİYARET ETTİK 03 OCAK 2019BEŞKÖPRÜ SPOR KULÜBÜ KURULDU

Serdivan İlçesine bağlı Beşköprü mahallesinde spor kulübü kurma çalışmalarında ilk adımlar atıldı.

Mahalle sakinleri bir araya gelerek yapmış oldukları istişare toplantısında ana fikir olarak yıllardır eksikliği hissedilen sosyal aktivitelere kapı açmak,gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak,bölgede oturan ailelerin kaynaşmasına katkıda bulunmak, sporun birleştiği özelliği ve mahalleye ayrı bir kimlik kazandırıcağı konuşuldu.


Muharrem Kurtulanın yapmış olduğu sunumda her detay ortaya konulduğu için katılımcılar olaya gönülden destek verecekleri ve bu oluşumun bir an önce hayata geçirilmesi için start verilmesini istedi.


Kurucu meclisin  almış olduğu karar doğrultusunda Başkan olarak Kenan Akçay seçildi.
Önümüzdeki günlerde yapılacak toplantıda yönetim kurulu,forma renkleri ve projeler şekillerek Spor kulübü  faaliyetlerine hızlı bir şekilde devam edilecek.
Beşköprü spor kulübü sadece futbol faaliyetleri ile sınırlı kalmayıp bünyesinde basketbol,voleybol,folklör,masa tenisi gibi faaliyetleride barındıracak.


BEŞKÖPRÜ SPOR KULÜBÜ KURULDUBeşköprü Spor Kulübü Serdivan Belediye Başkan ziyareti
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret9520
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.490818.5649
Euro17.910717.9825
Hava Durumu
Saat